Partizan čuva vrh tabele

Izvor: Press, 21.Sep.2014, 20:58   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Partizana pobedili su danas u Kragujevcu ekipu Radničkog sa 3:0 (2:0) u poslednjem meču šestog kola Superlige
Partizan je ovim trijumfom zadržao maksimalan učinak u šampionatu i vratio se na prvo mesto na tabeli.

Crno-beli su posle prvog poluvremena stekli dva gola prednosti zahvaljujući dvostrukom strelcu Petru Šuletiću, koji je golmana Trifunovića savladao u 10. i 17. >> Pročitaj celu vest na sajtu Press << minutu.

Gosti su imali još nekoliko prilika za gol, pre svih Nikola Drinčić i Škuletić, dok je pobedu izabranika Marka Nikolića "overio" kapiten Saša Ilić u 89. minutu.