Partizan bolji od Sutjeske

Izvor: MVP.rs, 01.Okt.2014, 12:04   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Crno-beli su imali poslednju proveru pred start ABA lige.

Ekipa Duška Vujoševića je u utorak u dvorani "Pionir" imala poslednju proveru trenutne forme pred početak regionalnog takmičenja. Crno-beli su odigrali prijateljsku utakmicu sa crnogorskom Sutjeskom, koju su savladali rezultatom 89:54.

Prva deonica je prošla u izjednačenom ritmu. Crno-beli su bili i u rezultatskom zaostatku, ali su četvrtinu završili sa pola koša prednosti. Razliku u kvalitetu >> Pročitaj celu vest na sajtu MVP.rs << su izabranici trenera Vujoševića pokazali u drugom periodu igre, kada su povećanom koncetracijom u odbrani osigurali i tečnijom igrom u napadu stigli do rezultata 42:25 na kraju prvog poluvremena. Srpski šampion ni jednog trenutak nije spuštao ritam u nastavku i potvrdio je ulogu favorita na ovom meču, te na leptaj način najavio sezonu u regionalnom takmičenju.

Sezona u ABA ligi počinje 4. oktobra, a klub iz Humske u prvom kolu gostuje ekipi Solnoka u Mađarskoj.

Partizan NIS - Sutjeska 89:54 (17:16, 25:9, 26:15, 21:14)

Partizan NIS: Tepić 7, Kuzeloglu 4, Murić 16, Marinković 5, Dalo 4, Milutinov 6, Gagić 8, Bojanić, Andrić 4, Glišić 7, Bezbradica 12, Bogdanović 6, Šalić 10

Sutjeska: Pavlićević 10, Đurović, Kovač, Vuković, Čvorović, Ilić 12, Vujović, Arsić 14, Vranješ 5, Žižić 10, Bošković, Ljujić 3

(foto: KK Partizan)

Nastavak na MVP.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta MVP.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta MVP.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.