Klupko se odmotava: Još petorica uhapšenih
21.Dec.2010, 18:54, Izvor: S media
Zadarska policija otkrila je još petoricu napadača koji su kamenovali autobus košarkaša Partizana u Zadru, a reč je o maloletnicima starosti od 14 i 15 godina.
Protiv njih, kao i još dvojice ranije otkrivenih napadača, takođe maloletnika, policija će zadarskom opštinskom državnom tužilaštvu za mlade podneti poseban izveštaj zbog osnovane sumnje da su počinili >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << krivična dela uništavanja i oštećivanja tuđih stvari i nasilničkog ponašanja u vezi sa zločinom iz mržnje.
Zadar: Košarkaše Partizana napali maloletnici
Vozač o napadu: Jovanović vikao "Ubi me" (VIDEO)
Kamenovani košarkaši Partizana, Jovanović pogođen!
KK Zadar: Kukavički napad
Oni su 12. decembra, posle košarkaške utakmice Zadra i Partizana, kamenovali autobus beogradskog tima, a u incidentu je lakše povređen trener crno-belih Vlade Jovanović.
Posle incidenta napadači su pobegli. Četiri dana kasnije policija je pronašla dvojicu napadača starosti 15 i 16 godina.
Sa svim napadačima policija je razgovorala u prisustvu roditelja, posle čega su pušteni na slobodu.
Nastavak na S media...
0
0
I drugi pišu o ovome:
21.Dec.2010, Izvor: Sportske.net
Reč je o maloletnicima starosti od 14 i 15 godina, a biće optuženi da su počinili krivična dela uništavanja i oštećivanja tuđih stvari i nasilničkog ponašanja u vezi sa zločinom iz mržnje.
Nastavak na Sportske.net...
0
0
Pogledaj prvu stranicu sajta Vesti.rs za najnovije vesti
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva ovog sajta, već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite kako bi uklonili sporni sadržaj.
Vaši prijatelji prate vesti i preko Facebook-a.
Prikljuci se i ti !