KRAJ: Totenhem - Partizan 1:0, 88.minut

Izvor: Večernje novosti, 28.Nov.2014, 00:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Partizana izgubili su večeras u Lodnonu od ekipe domaćeg Totenhema sa 1:0, u utakmici 5. kola C grupe Lige Evrope.Gol odluke postigao je Stambuli u 49. minutu.Crno-beli su ranije izgubili šanse za plasman u narednu fazu takmičenja, ali su večeras prikazali veoma dobru igru i malo je nedostajalo da iznenade favorizovanog premijerligaša.Partizan je pretrpeo četvrti poraz i ostao na začelju tabele, dok je Totenhem trećom pobedom obezbedio prolaz u narednu fazu.Predstavnik Srbije u poslednjem kolu dočekuje 11. decembra ekipu grčkog Asterasa.
Pogledaj vesti o: Partizan