Osmorica košarkaša KK "Novi Sad" povređena u udesu koji se dogodio na mostu preko reke Rače kod Markovca, saznaje RTS. Povređeni, dvojica u teškom stanju, zbrinuti u KBC u Kragujevcu.
Udes se dogodio u 00:45, kada je kombi beogradske registracije BG 816-646, koji je prevozio košarkaše KK "Novi Sad" sa utakmice u Kruševcu, velikom brzinom udario u prikolicu kamiona koji se >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << kretao u istom smeru, ka Beogradu.
Povređeni, dvojica u teškom stanju, posle brze intervencije vatrogasaca i hitne pomoći, prebačeni su u Kliničko-bolnički centar u Kragujevcu.
Dvojica teže povređenih zadobili su povrede glave i grudnog koša i nalaze se u operacionoj sali. Ostala šestorica košarkaša sa lakšim povredama zadržani su na posmatranju.
Uviđaj je u toku.
Pretraga po temi: Kruševac
Osmoro košarkaša KK "Novi Sad" povređeno je u udesu koji se dogodio na mostu preko reke Rače kod Markovca, saznaje RTS. Povređeni, dvojica u teškom stanju, zbrinuti su u KBC u Kragujevcu.
Nastavak na TimockeVesti.net...
Osmorica košarkaša Košarkaškog kluba "Novi Sad" povređeni su u udesu koji se dogodio na mostu preko reke Rače kod Markovca. Jedan mladić u teškom stanju.
Nastavak na Mondo...
Osmorica košarkaša Košarkaškog kluba "Novi Sad" povređeni su u udesu koji se dogodio na mostu preko reke Rače kod Markovca. Povređeni prevezeni u kragujevački klinički centar. Jedan mladić u teškom stanju.
Nastavak na TimockeVesti.net...BEOGRAD - U udesu koji se dogodio na autoputu na mostu preko reke Rače kod Markovca povređena osmorica košarkaša Košarkaškog kluba "Novi Sad". Mladići su posle brze intervencije vatrogasaca i hitne pomoći prevezeni u Kliničko-bolničke centar u Kragujevcu, a dvojica mladića su u teškom stanju.[ antrfile ]Dvojica teško povređenih košarkaša, nakon neurohirurške intervencije, priključeni...
Nastavak na Glas javnosti...
Osmorica košarkaša Košarkaškog kluba "Novi Sad", povređeni u udesu koji se dogodio na mostu preko reke Rače kod Markovca. Dvojica mladića u životnoj opasnosti, dok će ostali biti pušteni na kućno lečenje.
Nastavak na Mondo...
Osmorica igrača Košarkaškog kluba "Novi Sad" povređena su u udesu koji se dogodio na mostu preko reke Rače kod Markovca. Dvojica teško povređenih, koji su noćas operisani, nalaze se u kritičnom stanju i priključeni su na aparate za disanje. Lekari se bore za život trenera Nemanje Danilovića (39) i košarkaša Nenada Grozdanića (20).
Nastavak na Vesti-online.com...| 09:09: Rusija i Španija u finalu EP |
| 09:09: I danas duboki minus |
| 09:07: Veličanstven preokret Lacija |
| 09:07: Kup Italije: Pobeda Sijene |