Kategorije
Vaš glas
U fokusu
Regioni
Izvori


Kako izgleda to?

Arhiva

Korisnicki servisi

Naši sajtovi

Prijatelji sajta


Nole ponovo peca  

06.Okt.2010, 10:32, Izvor: RTS      Nole ponovo peca

Na Otvorenom prvenstvu Kine u tenisu, koje se održava u Pekingu, najbolji srpski teniser Novak Đoković od 13.30 časova igra meč drugog kola protiv Amerikanca Mardija Fiša. Internet portal RTS-a pratiće promene rezultata na ovom meču.

Novak će oko >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << 13,30 časova odigrati meč drugog kola protiv Amerikanca Mardija Fiša. Teniser iz SAD-a je trenutno 19 teniser na ATP listi, dok je Novak na poziciji broj dva, odmah iza Španca Rafaela Nadala.

Fiš ima 28 godina, a Đoković je protiv njega igrao pet puta do sada i svih pet puta trijumfovao, tako da se i u ovom meču očekuje trijumf našeg tenisera, koji bi ga odveo u treće kolo turnira u Pekingu.

Pre ovog meča, Bojana Jovanovski se u osmini finala sastala sa Izraelkom Šahar Per i izgubila rezultatom 2 :0.

U istom terminu u 6 časova, i istovetnim rezultatom, Zimonjić i Kanađanin Danijel Nestor u prvom kolu dublova savladali su Andreja Golubjeva iz Kazahstana i Denisa Istjomina iz Uzbekistana.

 

Nagradni fond turnira u Pekingu iznosi 4.500.000 dolara.

Đoković - Fiš (13.30 časova)
Pogledaj vesti o: Novak Đoković,   Rafael Nadal

Nastavak na RTS...   
| Pročitaj ovu vest iz drugih izvoraLosa vest 0 Dobra vest 0



Pogledaj prvu stranicu sajta Vesti.rs za najnovije vesti

Dodajte komentar

Anti-SPAM zaštita: koliki je zbir brojeva jedan i dva?
(uneti brojku slovima, na primer: PET)


Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva ovog sajta, već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite kako bi uklonili sporni sadržaj.
Vaši prijatelji prate vesti i preko Facebook-a.
Prikljuci se i ti !