Đoković - Miler |2:0| 0:1

Izvor: RTS, 28.Maj.2015, 17:32   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nastavljaju se borbe na pariskoj šljaci, a od srpski predstavnike na istu izlaze Novak Đoković i Viktor Troicki u singlu. Nenad Zimonjić igra u miks dublu. Bojana Jovanovski izgubila u dublu. Novakov meč protiv Žila Milera možete pratiti na našem Prvom programu.
17.25 - U međuvremenu, počeo je i meč >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << između Viktora Troickog i Simonea Bolelija.
17.25 - Novak se, posle ukazane medicinske pomoći, vraća na teren i osvaja naredni gem, ujedno i set - 6:4.
17.15 - Potom su oba tenisera bila sigurna na svoj servis. Pri rezultatu 5:4 za našeg asa, a pre njegovog servisa za drugi set Novak je tražio medicinski tajm-aut, zbog problema sa desnom preponom.
16.59 - Miler uz malo problema uspeva da osvoji svoj servis.
16.55 - Potom naš teniser sa nulom osvaja svoj servis i potvrđuje brejk.
16.52 - Đoković oduzima servis protivnika, iskoristio je treću brejk loptu, 2:1.
16.45 - I na startu drugog seta oba tenisera uspevaju da osvoje svoj servis.
16.35 - Novak servisom rešava prvi set u svoju korist - 6:1. Prvi set je trajao 22 minuta igre.

16.33 - Novak osvaja svoj servis sa nulom i potvrđuje brejk. Potom je osvojio i protivnikov, takođe, sa nulom 5:1.
16.25 - Novak oduzima servis protivniku. Iskoristio je prvu od dve vezane brejk šanse za 3:1 u prvom setu.
16.19 - Oba tenisera uspevaju da osvoje svoje servise na startu meča.
16.12 - Počeo je meč između Novaka Đokovića i Žila Milera.
16.05 - Na podbacivanju novčića više sreće je imao naš teniser, koji je izabrao da prvi servira.
16.04 - Teniseri su izašli na teren. Nakon zagrevanja očekujemo početak meča.
12.00 - Bojana Jovanovski i njena dubl partnerka Lijang nisu uspele da se plasiraju u naredno kolo Rolan Garosa, pošto su u dva seta (6:2, 6:2) poražene od tandema Garsija/Srebotnik.

Prvi teniser sveta Novak Đoković igra u četvrtak protiv Luksemburežanina Žila Milera u drugom kolu Rolan Garosa.
Đoković u međusobnim duelima vodi protiv Milera sa 1:0. Drugi reket Srbije Viktor Troicki sastaje se sa Italijanom Simoneom Bolelijem u četvtrtom meču na terenu broj 17. Meč počinje oko 17 časova.
Troicki je do sada tri puta bio uspešniji od Italijana, a jednom je izgubio.
Osim u singlu, Srbija će imati predstavnike i u dublu.
Nenad Zimonjić zajedno sa Jelenom Vesninom u prvom kolu mešotivih parova igra protiv Mihaele Krajiček i Florina Mergee, dok se Bojana Jovanovski i Čen Liang sastaju sa Karolin Garsijom i Katarinom Srebotnik u prvoj rundi ženskog dubla.

Pogledaj vesti o: Viktor Troicki