Novi poraz Njujorka, pobeda Finksa

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 20.Dec.2014, 23:24   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Košarkaši Finksa pobedili su danas na gostovanju Njujork sa 99:90 i tako naneli Niksima 24. poraz od početka sezone u NBA ligi.

Finiks su do 14. pobede u sezoni predvodili Erik Bledso sa 25 i Ajzea Tomas sa 22 poena, dok je slovenački košarkas Goran Dragić postigao 10.

U poraženoj ekipi najbolji je bio Karmelo Entoni sa 25 postignutih poena, uz 11 skokova, a dobro ga je pratio Hose Kalderon sa 21 poenom.
Pogledaj vesti o: Nju Jork

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...

Niksi tonu, 14. trijumf Sansa

Izvor: B92, 20.Dec.2014

Košarkaši Finksa pobedili su Njujork u gostima sa 99:90, pa Niksi sada imaju očajnih 5-24 u tekućoj sezoni...Njujork se dobro držao u prvom poluvremenu, čak je i vodio nakon 24 minuta (47:44), ali Sansi su u nastavku ipak stigli do 14. pobede...Blistao je Erik Bledso sa 25 poena i 10 skokova, a...

NBA: Maestralni Elis zasenio debi Ronda za Dalas protiv "okrnjenog" šampiona

Izvor: Sportal.rs, 21.Dec.2014, 09:25

Košarkaši Dalasa pobedili su šampiona San Antonio u derbiju Teksasa rezultatom 99:93 i naneli ekipi Grega Popoviča četvrti uzastopni poraz, odnosno šesti u prethodnih osam utakmica. Takav epilog nije nikakvo iznenađenje s obzirom na to da su gosti igrali u gotovo rezervnom sastavu, bez Dankana,...

Nastavak na Sportal.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.