Poraz Konstantina u Beogradu

Izvor: NTV.rs, 25.Jan.2015, 22:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vodeće ekipe nisu se proslavile na gostovanjima u 14.kolu KLS. FMP je jedva pobedio ekipu Tamiša, dok su Vojvodina i Konstantin izgubili u Vršcu i Beogradu.
Posle dve vezane pobede na svom terenu u drugom delu sezone, niški tim izgubio je od OKK Beograda sa 86:73 (14:17,23:19,23:12 i 26:25).Iskusni stručnjak na klupi Beograđana Milovan Stepandić nadmudrio je Marka Cvetkovića, domaćini su nadigrali goste i zasluženo pobedili. Konstantin je držao egal do poluvremena, ali je loša >> Pročitaj celu vest na sajtu NTV.rs << igra u trećem periodu bila dovoljna za treći ovosezonski poraz. Kosarkaši Konstantina trojkom Despotovića prišli su na -2 (69:71) u 37.minutu, ali je Radetić sa dve trojke ugasio sve nade gostiju da mogu izbeći poraz u ovom meču. Kod pobednika Radetić 20 poena, 4 trojke, 5 skokova, Mitrović 16p, 8sk, 9as,
Malidžan 15, Kuzeta 11 poena. U ekipi Konstantina najbolji utisak ostavio je Petar Despotović 22p, 5 trojki, 3sk, 4as. Uz njega jedini dvocifreni Goran Ostojić sa 10 postignutih poena.