Niški džudisti sjajni u Beogradu

Izvor: NTV.rs, 02.Mar.2015, 22:58   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Takmičarka Džudo kluba Niš Aleksandra Momčilovic osvojila je titulu prvaka države na Prvenstvu Srbije za juniore u Beogradu. Aleksandra je pripalo zlato u kategoriji do 57 kg, a u finalu je pobedila prošlogodišnju šampionku Andrijanu Ležajić.
Sanja Petrović (do 63 kg) i Veljko Krstić (60 kg) osvojili su bronzane medalje. Na Prvenstvu Srbije za juniore takmičari Džudo kluba Kinezis iz Niša osvojili su tri srebrne i tri bronzane medalje. Vicešampioni Srbije su Filip Nurkić (do 60 kg), Andrija Milenković (do 66 kg) i Lazar Aleksić (do 81 kg). Bronzane medalje osvojili su Aleksa Krstić (do 55 kg), Filip Mosić (do 73 kg) i Monika Simić (do 57 kg).

Nastavak na NTV.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NTV.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NTV.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.