Toronto iznenadio Klivlend

Izvor: RTS, 23.Nov.2014, 10:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Početak utakmice nije nagoveštavao ovakav epilog s obzirom da je posle osam minute igre Klivlend vodio sa 26:8. Gost je, međutim, vrlo brzo "posložio kockice" i već na poluvremenu imao aktivan rezultat >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << (56:54).

Na suprotnoj strani igrači Klivlenda ušli su u kontra ritam iz kojeg nisu izašli do kraja susreta pa su doživeli četvrti uzastopni poraz. Prvi as gostujućeg tima Lebron Džejms nije vezao četiri neuspeha još od prve sezone u Majamiju kada je njegov tim izgubio pet uzastopnih utakmica.

Protiv Toronta Džejms je ostvario dvocifren učinak u dve kategorije (15 koševa i deset asistencija), ali to nije bilo dovoljno da bi se pobedio lider Istoka.