Srpskim kajakašima dva zlata i bronza na EP u Moskvi

Izvor: Beta, 25.Jun.2016, 14:18   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Srpski kajakaši osvojili su danas dve zlatne i jednu bronzanu medalju na Evropskom prvenstvu u Moskvi.Kristina Bedeč bila je najbrža u jednosedu na 1.000 metara. Ona je do zlatne medalje stigla rezultatom četiri minuta i 0,84 sekunde.Zlatnu medalju osvojio je i dvosed na 1.000 metara koji čine Milica Starović i Dalma Ružičić Benedek. One su trku završile za tri minuta i 38,564 sekunde.Muški dvosed na 1.000 metara u sastavu Marko Tomićević i Milenko Zorić osvojio je bronzanu medalju, pošto je trku završio za tri minuta i 13,832 sekunde, iza posada iz Nemačke i Madjarske.Srbija će učestvovati u još jednom finalu ...
Pogledaj vesti o: Moskva

Nastavak na Beta...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Beta. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Beta. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.