Zlatan blistao na Pogbinom debiju, a iz Rija je pobedu ispratio Bolt! (VIDEO)

Izvor: Telegraf.rs, 19.Avg.2016, 23:32   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Debi Pola Pogbe u dresu Mančester junajteda obeležio je - Zlatan Ibrahimović.

"Đavoli" su upisali drugu pobedu u Premijer ligi protiv Sautemptona 2:0, a oba gola postigao je švedski superstar.

Dobrih pola sata su domaći tražili pravu priliku za gol, a on je stigao u 36. minutu, kada je posle odličnog centaršuta Runija Ibrahimović na pravi način glavom spustio loptu u mrežu.

U nastavku "sveci" nisu uspeli da prirede bolju >> Pročitaj celu vest na sajtu Telegraf.rs << igru, pa su još jednom kapitulirali pred Šveđaninom.

U 51. minutu je Klasi napravio faul u šesnaestercu, a sa bele tačke je ponovo bio precizan Ibra.

Marsijal je bio u još jednoj dobroj prilici, ali je njegov šut bio izblokiran.

Dušan Tadić je odigrao celu utakmicu za poražene, imao je dobru šansu u prvom poluvremenu.

Junajted ima maksimalnih šest bodova, dok je Sautemton i dalje na jednom bodu.

Pobedu je iz Rio de Žaneira ispratio i veliki navijač "đavola" Jusein Bolt, koji je sinoć prigrabio i drugo zlato, a u toku noći trči za svoje treće na Olimpijskim igrama, u okviru štafete 4x100 metara.

- Odličan početak večeri - napisao je Bolt na Tviteru posle utakmice.