Mančester junajted pobedio Barnli

Izvor: Beta, 23.Apr.2017, 17:53   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su danas na gostujućem terenu Barnli sa 2:0, u utakmici 34. kola Premijer lige i ostali u konkurenciji za osvajanje četvrtog mesta na tabeli.Junajted je poveo u 21. minutu golom Entonija Marsijala, a pobedu je obezbedio Vejn Runi u 39. minutu na dodavanje Marsijala. To je bilo tek drugi put da je Runi starter ove godine u timu Junajteda, u kome je bilo osam izmena u odnosu na utakmicu sa Anderlehtom u četvrtak u Ligi Evropa.Gol Marsijala će koštati Mančester junajted 10 miliona evra, pošto je prilikom transfera u engleski klub u ugovor stavljena klauzula da ...