LIGA EVROPE: Junajted nekako, poraz Sasuola, Zenit pregazio Alkmar (VIDEO)

Izvor: HotSport.rs, 29.Sep.2016, 23:20   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Mančester Junajteda savladali su ekipu Zorje sa 1:0 u drugom kolu Lige Evrope. Sasuolo je izgubio od Genka na gostovanju sa 3:1, dok je Zenit počistio AZ Alkmar sa 5:0.
Junajted je do trijumfa stigao preko Ibrahimovića, koji je iskoristio asistenciju Vejna Runija i u 69. minutu doneo tri boda “Crvenim đavolima”.
( >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << Youtube/iKhoStyle7i HD)
Zenit je u Rusiji dočekao ekipu AZ Alkmara i lagano došao do ubedljivog trijumfa, iako je prvo poluvreme završeno sa 1:0.
Prvo je Kokorin zatresao mrežu Holanđana u 26, a potom je, na početku drugog poluvremena, usledila goleada – četiri gola za 21 minut – Đulijano 48, Kokorin 59, Krišito 66. iz penala i Šatov u 69. za više nego ubedljiv trijumf ekipe iz Sankt Peterburga.
(Youtube/FRHD 2)
Sasuolo je od Genka poražen sa 3:1. Karelis u osmom, Bejli u u 25. i Bufel u 61. minutu doneli su prednost Genku od 3:0, a Italijani su do kraja uspeli da postignu počasni gol preko Politana u 65. minutu.
(Youtube/Stochy)
Pobede su zabeležile i ekipe Rome nad Astrom 4:0, Fenerbahčea nad Fejenordom 1:0 i Atletiko Bilbaa nad Rapidom 1:0, dok su Sent Etjen i Anderleht podelili bodove – 1:1.

Gabala – Majnc 2:3 (0:1)
(Gurbanov 57, Zenjov 62 – Muto 41, Kordoba 68, Oztunali 78)
Sent Etjen – Anderleht 1:1 (0:0)
(Ru 90+3 – Tilemans 62)
GRUPA D
Dandalk – Makabi T. A. 1:0 (0:0)
(Kildaf 72)
Zenit – AZ 5:0 (1:0)
(Kokorin 26, 59, Đulijano 49, Krišito 66. penal, Šatov 80)
/Karelis 8, Bejli 25, Sušić 61 – Politano 65/

The post LIGA EVROPE: Junajted nekako, poraz Sasuola, Zenit pregazio Alkmar (VIDEO) appeared first on HotSport - Sportske vesti na jednom mestu i uvek na vreme.
Pogledaj vesti o: Manchester United