(VIDEO) VUČICA NA KOLENIMA: Porto protutnjao Rimom, i Ludogorec u Ligi šampiona

Izvor: Kurir, 23.Avg.2016, 22:46   (ažurirano 02.Apr.2020.)

.

Porto je kao gost deklasirao Romu 3:0 i posle 1:1 u prvom meču prošao dalje Ubedljivoj pobedi "zmajeva" kumovali su domaći igrači - De Rosi i Emerson, koji su dobili crvene kartone u 39 i 50 minutu Porto je, doduše, poveo dok su snage bile izjednačene, preko Monteira već u 6 minutu, a u drugom poluvremenu nije imao problema da tu prednost utrostruči preko Lajuna u 73 u Korone u 75

Roma vs Porto 0-3 All Goals Champions League 23 by Postavkam
Ludogorec je posle Crvene zvezde eliminisao i Plzenj U Bugarskoj je pobedio 2:0, a u Češkoj je izborio 2:2 Sve je bilo rešeno kada je Vura u 17 minutu izjednačio na 1:1, jer je već tada bilo jasno da Plzenj nema ni snage ni znanja da postigne još tri, a ne primi nijedan gol

Seltik je bio na mukama u Izraelu da sačuva 5:2 iz prvog meča i sve to zahvaljujući gluposti svojih igrača na početku drugog poluvremena kada su se sudarili, pa je Hoban doveo domaćina u vođstvo od 2:0 Ipak, šampion Škotske je uspeo da dođe do Lige šampiona, jer u nastavku nije bilo golova Ipak, dodajmo da je domaćin promašio penal još kod 0:0

Monako je eliminisao Viljareal minimalnom pobedom do koje je došao golom Fabinja iz penala u 91 minutu Time je samo potvrdio 2:1 iz prvog duela

Navijači Legije su strahovali do 92 minutu, ali su ipak ispratili svoje ljubimce u elitu Naime, do tog minuta je Dandalk u Varšavi vodio 1:0, pa je Ircima nedostajao još jedan gol za produžetke Međutim, Kučaržik je u sudijskoj nadoknadi vremena doneo izjednačenje i plasman poljskog prvaka u Ligu šampiona

Sutra će revanše igrati APOEL - Kopenhagen (0:1), Borusija M - Jang bojs (3:1), Rostov - Ajaks (1:1), Mančester siti - Steaua (5:0) i Salcburg - Dinamo Zagreb (1:1)

Autor: Kurir sport
Pogledaj vesti o: Liga Šampiona

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.