Izvor: UživoFudbal.com, 05.Maj.2015, 22:57   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Prvi meč polufinala Lige šampiona za sezonu 2014/2015 odigran je u Torinu, a sastali u se domaćin Juventus i Real Madrid. Prvo poluvreme je završeno sa po jednim pogotkom u obe mreže, strelac za „Juve“ bio je Alvaro Morata, dok je za goste pogodak postigao Kristijano Ronaldo. U nastavku igre „Stara Dama“ ponovo dolazi do vođstva, preko Karlosa Teveza koji ujedno postavlja >> Pročitaj celu vest na sajtu UživoFudbal.com << i konačan rezultat Juventus – Real Madrid 2:1. Domaćin je tako stekao zasluženu prednost pred revanš koji se igra 13. maja u Madridu. Sutra je na programu drugi polufinalni par, Barselona dočekuje Bajern Minhen, utakmica počinje u standardnom terminu 20:45.

Nastavak na UživoFudbal.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta UživoFudbal.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta UživoFudbal.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.