UŽIVO LIGA ŠAMPIONA: Ludogorec odoleva Realu, tri gola Velbeka

Izvor: Vesti-online.com, 01.Okt.2014, 21:58   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mnogo uzbuđenja očekuje nas večeras na susretima Lige šampiona, a najzanimljivije će biti na "Vinsente Kalderonu" gde vicešampion Evrope, Atletiko, dočekuje Juventus. Ostanite uz portal Vestionline i saznajte iz minuta šta se dešava na sedam susreta elitnog klupskog takmičenja.

Aleksandar Mitrović nije uspeo da nadmudri golmana "milionera" Vajdenfelera

Od srpskih fudbalera, od prvog minuta na terenu će biti napadač Anderlehta Aleksandar Mitrović, >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << štoper Borusije iz Dortmuna Neven Subotić, napadač Liverpula Lazar Marković i vezista Olimpijakosa Luka Milivojević.

Dani Velbek tri puta je zatresao mrežu Galatasaraja

Aleksis Sančez postigao treći gol za Arsenal protiv Galatasaraja

"Milioneri" slave vodeći gol Imobilea

Štefan Kisling vara Žulija Sezara

Kaseres i Turan vodili su bespoštednu bitku

S klupe šansu vreba vezista "milionera" Miloš Jojić.

62. minut - Salvio je postigao gol za Benfiku. Sada je 2:1 za Bajer.

60. minut - Golman Arsenala Šćećni je dobio crveni karton.

52. minut - Kapiten Bazela Marko Štreler dovodi švajcarskog šampiona u vođstvo protiv Liverpula.

52. minut - Treći gol Danija Velbeka. Arsenal vodi 4:0.

48. minut - Ronaldo je imao šansu za Real, ali je šutuirao pored gola.

46. minut - Počela su druga poluvremena na svim utakmicama Lige šampiona. U prvom je palo devet pogodaka.

42. minut - Rozenberg dovodi Malme u vođstvu protiv Olimpijakosa.

41. minut - Katastrofa Galatasaraja. Vodi Arsenal 3:0. Strelac Aleksis Sančez.

34. minut - Ming Son povećava vođstvo Bajera protiv Benfike.

30. minut - Arsenal vodi 2:0 protiv Galatasaraja opet je strelac Dani Velbek.

25. minut - Golom Kislinga, Bajer u Leverkuzenu vodi protiv Benfike 1:0.

24. minut - Novi penal za Real. Teatralan pad Ronalda. Kristijano sada ne maši, Real izjednačuje - 1:1. To je 69. gol Ronalda u Ligi šampiona. Još dva i prestići će Raula i ući u istoriju.

23. minut - Dani Velek postiže gol za Arsenal protiv Galatasaraja 1:0.

20. minut - Vezista Olimpijakosa Luka Milivojević je dva puta ugrozio gol Malmea šutevima iz daljine.

16. minut - Prat je imao veliku šansu za Anderleht, ali je golman Borusije Vajdenfeler odbranio njegov šut.

15. minut - Bajer iz Leverkuzena je pogodio stativu.

12. minut - Kakav promašaj napadača Borusije Obemejenga. Sa pet metara je promašio prazan gol.

10. minut - Penal za Real u Sofiji. Golman Stojanov odbranio je penal najboljem fudbaleru današnjice Kristijanu Ronaldu.

7. minut - Vodi Ludogorec u Sofiji protiv velikog Reala. Strelac Marselinjo posle kornera.

3. minut - Prvi gol - Vodi Borusija u Briselu protiv Anderlehta. Strelac je Ćiro Imobile. Odlična asistencija Kagave.

1. minut - Počele je svih sedam utakmica u Ligi šampiona.