Primera: Valensija juri Ligu šampiona!

Izvor: UživoFudbal.com, 27.Apr.2015, 23:34   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Valensija je na svom terenu bili ubedljivo bolji od Granade. Rezultatom 4:0 „Slepi miševi“ su se vratili na četvrto mesto Primere koje vodi u kvalifikacije za Ligu šampiona, a za petama im je Sevilja sa samo dva boda zaostatka. Na meču su viđena po dva pogotka u oba poluvremena, a tačku na utakmicu je stavio Negredo, golom u 88. minutu. Nakon ovog poraza Granada zauzima predposlednje mesto i ima male šanse da do kraja prvenstva izbori opstanak. U narednom kolu Granada će biti domaćin Espanjolu, dok Valensija gostuje Viljarealu.
Pogledaj vesti o: Liga Šampiona

Nastavak na UživoFudbal.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta UživoFudbal.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta UživoFudbal.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.