POBEDA TADIĆA I ĐURIČIĆA: Sautempton teško do bodova protiv Kristal Palasa

Izvor: Kurir, 04.Mar.2015, 01:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Tim Ronalda Kumana teško je došao do bodova i konačno prekinuo neuspešan niz, pa je ponovo u konkurenciji za mesto koje vodi u Ligu šampiona

LONDON - Fudbaleri Sautemptona savladali su večeras na domaćem terenu ekipu Kristal Palasa sa 1:0, u utakmici 28. kola engleske Premijer lige.

Posle nezanimljivog prvog poluvremena, nastavak susreta doneo je nešto više uzbuđenja, a domaćin je agresivnijom igrom uspeo da dođe do dragocenog pogotka u završnici meča.
Srpski napadač Filip Đuričić bio je starter u ekipi Sautemptona i igrao je do 78. minuta, dok je Dušan Tadić ušao na teren sa klupe u 60. minutu.

U ostalim mečevima Aston Vila je golom u sudijskoj nadoknadi pobedila Vest Bromvič Albion sa 2:1, dok su Hal i Sanderlend odigrali nerešeno 1:1.

Sautempton - Kristal Palas 1:0 (Mane 83)

Aston Vila - Vest Bromvič Albion 2:1 (Agbonlahor 22, Benteke 90+4 penal - Beraino 66)

Hal - Sanderlend 1:1 (N"Doje 15 - Rodvel 77)

Sutra igraju Mančester Siti - Lester, Njukasl - Mančester Junajted, Kvins Park Rendžers - Arsenal, Stouk - Everton, Totenhem - Svonsi, Vesthem - Čelsi i Liverpul - Barnli.

Tabela: Čelsi 60 bodova, Mančester Siti 55, Arsenal 51, Mančester Junajted 50, Sautempton 49, Liverpul 48, Totenhem 44, itd.
Pogledaj vesti o: Liga Šampiona

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.