/Tekšeira 11' p, Luiz Adrijano 28'p, 37', 40', 44', 81'p, Kosta 35'/

Porto - Bilbao 2:1 (1:0)

/Herera 45' - Fernandez 58'/

SVE UTAKMICE SU ZAVRŠENE

22.33 - Sandro Ramirez postavlja konačnih 3:1 za Barselonu na Nou Kampu. Ajaks ipak nije imao snagu za senzaciju.

22.32 - Edinson Kavani donosi pobedu Pari Sen Žermenu na Kipru, protiv Apoela - 1:0! Čupo Moting u Nemačkoj donosi pobedu Šalkeu protiv Sportinga, iz penala - 4:3! Istine radi, penal nije postojao, jer je lopta prethodno pogodila defanzivca Portugalaca u glavu, a ne u ruku.

22.30 - Čelsi ponižava Maribor. Azar se igra sa odbranom gostiju i posle kontre pogađa za 6:0. Sjajno veče za "plavce".

22.29 - Ajaks postiže gol na Nou Kampu, za 1:2. Još dva minuta do kraja. Mogu li "kopljanici" da prirede senzaciju?

22.28 - Penal za Šahtjor iz kojeg je Luiz Adrijano postigao peti gol skrivio je Filip Mladenović. Utisak je da je prestrogo dosuđena najstroža kazna za Šahtjor.

22.26 - Sada je u Londonu penal za Čelsi. Iznudio ga je Bane Ivanović, a iskoristio Eden Azar. Čelsi vodi 5:0 protiv Maribora.

22.23 - Opet golovi u Rimu i Borisovu! Đerdan Šaćiri pogodio je za vođstvo Bajerna protiv Rome 7:1, a Luiz Adrijano postiže peti gol za Šahtjor na gostovanju BATE Borisovu. Sada je je 7:0 za ukrajinski tim u Belorusiji!

22.21 - Iznenađenje u Nemačkoj! Sporting je, sa igračem manje, postigao dva gola na gostovanju Šalkeu! Sada je 3:3! Domaći su vodili 3:1!

22.20 - Bajern ne daje Romi ni nadu. Roben proigrava Riberija kroz sredinu odbrane, a Francuz lobom pogađa za 6:1.

22.17 - Porto ponovo vodi protiv Bilbaa! Rikardo Kvarežma raspevao je "Dragao". Sada je 2:1.

22.07 - U međuvremenu, Sporting smanjuje zaostatak za Šalkeom na 2:3, a Žervinjo postiže gol za Romu protiv Bajerna. Sada je 1:5 na Olimpiku. Promašivao je i promašivao napadač domaćih pre nego što se upisao u strelce.

22.05 - Nemanja Matić skrivio je penal na utakmici Čelsi - Maribor. Oborio je sa leđa Agima Ibraimija, napadača slovenačkog tima. Makedonski državljanin odlučio je i da izvede penal, ali ga je Čeh pročitao i bacio se u svoju levu stranu. Lopta je završila na stativi.

22.02 - Šalke je nadomak pobede. Možda i ubedljive. Sada vodi 3:1 na svom stadionu protiv Sportinga. Veliku prednost doneo mu je Benedikt Hovedes.

22.00 - Bilbao izjednačuje u Portou. Sada je 1:1 na Dragau, golom Giljermea Fernandeza.

21.57 - Čelsi povećava vođstvo protiv Maribora. Sada je 4:0 u Londonu, autugolom Mitje Vilera. "Asistent" je bio Eden Azar. Koliko golova!

21.54 - Prvi u nastavku pogađa Šalke. Golom Klasa Jan Huntelara, nemački tim preokrenuo je rezultat meča protiv Sportinga na svom terenu, 2:1. 12. gol Holanđanina u Ligi šampiona.

- POLUVREMENA NA SVIM TERENIMA

21.31 - Pogađa i Porto. U smiraj prvog poluvremena, portugalski "zmajevi" stekli su na Dragau vođstvo protiv Bilbaa - 1:0. Strelac je bio Meksikanac Erera.

21.30 - ČETVRTI GOL LUIZA ADRIJANA!Šahtjor vodi protiv BATE Borisova 6:0 na poluvremenu! U BelorusijI! Navijači već odlaze sa stadiona.

21.22 - Šahtjor ne staje! Vodi 5:0 u Belorusiji. Het-trik Luiza Adrijana!

21.21 - BAJERN PONIŽAVA ROMU! 5:0! Tomas Miler iz penala! Istovremeno, Šahtjor ponovo izvlači brzu kontru i u Belorusiji postiže dva gola za minut. Već je4:0!

21.19 - Šalke izjednačuje protiv Sportinga na svom terenu. Katastrofalna reakcija Ruija Partrisija, kapitena i golmana lisabonskog tima. Praktično je sam ubacio loptu u mrežu. Njegov saigrač Maurisio isključen je u 33. minutu.

21.17 - KATASTROFA ROME! Roben opet beži Ešliju Kolu i postavlja ponižavajućih 4:0 za Bajern. POSLE POLA SATA IGRE! Istovremeno, Čelsi vodi 3:0 protiv Maribora, a gol postiže Džon Teri. Nogom, iz čistog ofsajda.

21.13 - I Šahtjor vodi 2:0 na gostovanju BATE Borisovu. Luii Adrijano pogodio je iz penala, koji je skrivio golman domaćih, zaustavivši kontru ukrajinskog tima.

21.11 - Čini se da večeras neće biti velike neizvesnosti. Barselona na Nou Kampu vodi protiv Ajaksa 2:0 i u velikoj meri završava posao. Pogodio je Lionel Mesi, na asistenciju Andresa Inieste.

21.10 - Potop Rome! U 25. minutu gubi na svom terenu od Bajerna 0:3. Robert Levandovski pogodio je za 3:0, na asistenciju Benata sa leve strane. Može li "vučica" da dođe do daha?

21.08 - Bajern vodi protiv Rome 2:0, Čelsi protiv Maribora 2:0. Za Bavarce je u Rimu pogodio Gece sa distance, za Londonce je na Stamford Bridžu pogodio Drogba, iz penala.

21.01 - Golovi "pljušte"! Sporting je poveo u Nemačkoj, na gostovanju Šalkeu - 1:0. Gol je postigao Nani, posle prekida.

20.58 - Pogađa i Čelsi, na svom terenu protiv Maribora - 1:0. Rano vođstvo "plavcima" je doneo rezervista Loik Remi, koji je starter u odsustvu Dijega Koste. Na nesreću Žozea Murinja, i on se povredio, pa ga je zamenio Didije Drogba. Za londonski klub od početka igraju i Bane Ivanović i Nemanja Matić.

20.56 - Dok na Donbas arenu i dalje padaju granate, fudbaleri Šahtjora igraju dobro u Ligi šampiona. Vode u Belorusiji, na gostovanju BATE Borisovu - 1:0. Gol je postigao Aleks Tekšeira, obišavši golmana. Za domaće ponovo od prvog minuta igra Filip Mladenović, a u startnoj postavi je prvi put i Nemanja Tubić.

20.54 - Drugi gol u Rimu. Pogotkom Arjena Robena, Bajern je poveo protiv Rome. Utrčao je Holanđanin u kazneni prostor sa desne strane, zalomio Ešlija Kola, koji je ostavljen na vetrometini. Lak posao za iskusnog napadača.

20.53 - Prvi je pogodio Nejmar, za vođstvo Barselone protiv Ajaksa na Nou Kampu.

Goosebumps! #UCL#S04SCPpic.twitter.com/i3zFeAyHF9

— FC Schalke 04 (@s04_en) October 21, 2014

20.45 - Utakmice su počele. Posebnu pažnju, naravno, izaziva utakmica Roma - Bajern.

Već je odigrana prva utakmica, u Moskvi. CSKA i Mančester siti odigrali su nerešeno na ponovo praznoj Himki areni - 2:2.
Pogledaj vesti o: Liga Šampiona

Nastavak na Mondo...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.