LŠ: Sudije i Ronaldo izbacili Bajern, Atletiko siguran u Engleskoj

Izvor: Večernje novosti, 19.Apr.2017, 00:57   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Prošlogodišnji finalisti, madridski klubovi Real i Atletiko, obezbedili su večeras plasman u polufinale Lige šampiona eliminisavši Bajern i Lester Fudbaleri Real Madrida i Atletika prvi su polufinalisti Lige šampiona, nakon što su večeras u revanš mečevima četvrrfinala eliminisali Bajern, odnosno Lester.Real je posle 2:1 u Minhenu savladao Bavarce 4:2, tek posle produžetaka, pošto je posle 90 minuta nemački šampion imao 2:1.Poveli su gosti golom Roberta >> Pročitaj celu vest na sajtu Večernje novosti << Levandovskog u 53. minutu, izjednačio je Kristijano Ronaldo u 76, pre nego što je Serhio Ramos postigao autogol dva minuta kasnije.Bajern je od 84. minuta ostao sa 10 igrača nakon isključenja Artura Vidala, što su Madriđani iskoristili u produžecima sa dva gola Ronalda (prvi iz ofsajda), dok je na kraju pogodio i Marko Asensio.Ronaldo je ujedno postao i prvi igrač sa 100 golova u Ligi šampiona, ukupno 103 u evrokupovima.Istovremeno, Atletiko je u Lesteru rutinski sačuvao gol viška iz prvog meča odigravši 1:1.Saul Njiguez doveo je Madriđane u vođstvo u 26. minutu, a izjednačio je Džejmi Vardi u 61. minutu.Sutra se sastaju Barselona - Juventus (0:3 prvi meč) i Monako - Dortmund (3:2).
Pogledaj vesti o: Liga Šampiona

Nastavak na Večernje novosti...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Večernje novosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Večernje novosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.