Grupa E: Remi BATE-a i Bajera, Barselona lako protiv Rome

Izvor: Beta, 24.Nov.2015, 23:52   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri BATE Borisova i Bajer Leverkuzena odigrali su danas nerešeno 1:1 u prvoj utakmici petog kola Grupe E Lige šampiona, dok je Barselona na svom stadionu deklasirala Romu sa 6:1.BATE Borisov je poveo već u drugom minutu, a strelac je bio Mikhail Gordječuk koji je šutirao sa oko 15 metara po sredini gola pravo u Bernda Lena, ali je golman Bajera loše odreagovao, pa mu je lopta prošla kroz noge.Domaćin se nakon vođstva uglavnom koncetrisao na odbranu, međutim, odbrana beloruskog tima popustila je u 68. minutu.Hakan Čalhanoglu je kroz odbranu BATE-a u šesnaesteru proigrao Admira Mehmedija, koji je iz prve ...

Nastavak na Beta...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Beta. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Beta. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.