Astana ispustila Škote: Jedan udarac u okvir gola dovoljan Seltiku u Kazahstanu (VIDEO)

Izvor: Telegraf.rs, 27.Jul.2016, 18:45   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ponekad nije samo dovoljno biti bolji rival na terenu, ponekad je i sreća potrebna kao saveznik! a nju su imali fudbaleri Seltika na gostovanju Astani, u prvom meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Meč je završen rezultatom 1:1 (1:0), a Kelti su do zlata vrednog gola došli iz jedinog udarca u okvir gola.

Učinio je to Grifits u 78. minutu, dok je vodeći pogodak za domaćina delo Jurija >> Pročitaj celu vest na sajtu Telegraf.rs << Logvinenka već u 19. minutu. Astana je mogla do trijumfa u nadoknadi vremena kada je Kanjas bio neprecizan iz izgledne pozicije.

Nemanja Maksimović i Nenad Erić odigrali su svih 90 minuta za kazahstanskog šampiona, dok je Despotoviću pružena šansa u poslednjih pet minuta.

Zanimljivo, veliki broj navijača Crvene zvezde na forumima i društvenim mrežama priželjkuje upravo Seltik u plej-ofu za Ligu šampiona. Naravno, ukoliko crveno-beli izbace Ludogorec.

Podsetimo, tim iz Glazgova će biti u povlašćenoj grupi ako preskoče Astanu.