PS u ful kontaktu: KBS Novi Pazar uspešan u Leskovcu

Izvor: SandzakPress.net, 24.Nov.2014, 11:09   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Novi Pazar – Članovi Kluba borilačkih sportova Novi Pazar osvojili su danas u Leskovcu zlatnu i dve srebrne medalje na Prvenstvu Srbije A klase u ful kontaktu, dok su dan ranije u istoj disciplini došli do dva zlatna i srebrnog odličja u B klasi. U klasi A, Ajla Lukač je postala prvakinja države u kategoriji do 56 kilograma, Saida Bukvić je u toj kategoriji bila vicešampionka, a Mireli Barudžić pripalo je drugo mjesto kod >> Pročitaj celu vest na sajtu SandzakPress.net << takmičarki čija težina ne prelazi 60 kilograma. Bukvićeva je u klasi B bila najbolja u kategoriji do 52 kilograma, gde je Barudžićeva osvojila srebrnu medalju, dok je Lukačeva trijumfovala u kategoriji do 56 kilograma. Za nastup u elitnoj klаsi bilo je prijavljeno 44 tаkmičаrа iz 13 klubovа, a u slabijoj 100 tаkmičаrа iz 24 klubа. (radio sto plus)