Ukrali mesing iz "Rubina" vredan 300.000 dinara
08.Dec.2010, 06:12, Izvor: Glas javnosti
KRUŠEVAC - Policija je pritvorila tri osobe zbog sumnje da su iz preduzeća "Rubin" u Varvarinu ukrali mesingane predmete vredne oko 300.000 dinara, saopštila je danas Policijska uprava u Kruševcu.
Policijsko zadržavanje do 48 sati određeno je Draganu Miloradoviću (37) i Marku Živadinoviću (19) iz Pepeljevca i Vladanu Tomiću (25) iz Belasice kod Kruševca zbog sumnje da su izvršili krivično delo teška krađa.
Uz krivičnu prijavu, osumnjičeni će biti privedeni nadležnom istražnom sudiji, navodi se u saopštenju.
Nastavak na Glas javnosti...
| Pročitaj ovu vest iz drugih izvora
0
0
Pogledaj prvu stranicu sajta Vesti.rs za najnovije vesti
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Glas javnosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva ovog sajta, već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Glas javnosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite kako bi uklonili sporni sadržaj.
Vaši prijatelji prate vesti i preko Facebook-a.
Prikljuci se i ti !