Prva pobeda Napretka u sezoni

Izvor: UživoFudbal.com, 21.Okt.2014, 00:32   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nakon četri remija i četri poraza fudbaleri Napredka iz Kruševca su uspeli konačno da zabeleže svoju prvu pobedu u Jelen Super ligi Srbije protiv Radničkog iz Niša. Utakmica je igrana u Kruševcu pred oko 2.500 hiljade gledalaca. Igrači Napredka zatresli su mrežu protivnika čak tri puta (Jančić 47. Božović 55. i Trujuć 73. minutu) dok je utešni pogodak za goste postigao Pavlović u 81. minutu. U ovom kolu odigran je i „večiti derbi“ između >> Pročitaj celu vest na sajtu UživoFudbal.com << Partizana i Crvene Zvezde koji je pripao „crno-belima“ sa 1:0 golom Drinčića iz slobodnog udarca.