Bogić pokorio Vojvodinu, Čuka čuva treće mesto, Pazarci uspešni u Subotici

Izvor: Blic, 25.Apr.2015, 19:33   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Čukaričkog nastavili su pozitivan niz u Jelen Superligi pošto su u 24. kolu savladali Radnički 1923 u Kragujevcu sa 1:0, dok je Novi Pazar slavio u Subotici proti Spartaka sa 2:0. Mladost i Donji Srem su odigrali bez golova, Radnički je u Nišu porazio Napredak sa 2:0, a Voždovac je iznenadio Jagodinu u gostima sa 2:1. Najveći šok doživela je Vojvodina koja je na "Karađorđu" izgubila od Borca sa 3:1.

Čukarički ne posustaje, i to je svima jasno u srpskom >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << prvenstvu, a sada je još jasnije Radničkom 1923 koji je na svom stadionu pretrpeo poraz golom štopera Rendulića u 37. minutu, pa gostujuća ekipa sa Brda suvereno čuva treću poziciju u Jelen Superligi.

Vojvodina nije uspela da isprati korak Čuke, jer je na svom stadionu iznenadno poražena od Borca sa 3:1, a Novosađani su od tima koji vodi Bogić Bogićević primili tri gola za 16 minuta.

Miljan Mutavdžić je doneo prednost Čačanima u Novom Sadu u 76. minutu, a dva minuta kasnije Milan Jevtović je povisio na 2:0. Makarić je smanjio prednost gostujuće ekipe, ali je Rade Krunić u drugom minutu nadoknade postavio konačnih 3:1.

Miloš Mijić je golovima u 11. i 81. minutu doneo pobedu Novom Pazaru u Subotici protiv Spartaka koji je u veoma lošoj seriji i ukoliko se ona nastavi, "golubovi" bi uskoro mogli da se nađu u zoni ispadanja od koje su daleko samo jedan bod.

Radnički je pogocima Bulatovića i Pječića savladao Napredak, dok je Voždvac napravio veliki uspeh tako što je slavio u Jagodini, te je ostavio šanse da se i naredne godine nađe u eliti. Jedini susret na kojem nije bilo golova jeste između Mladosti i Donjeg Srema.