PLEJ–AUT: Vrbašani se ne daju

Izvor: Sportski Žurnal, 17.Apr.2014, 23:43   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vrbas – Kolubara 26:19 (12:13)
Dvorana: „Drago Jovović“. Gledalaca: 550. Sudije: Savić i Radulović (Beograd). Sedmerci: Vrbas 2 (2), Kolubara 2 (0). Isključenja: Vrbas 2, Kolubara 8 minuta.
VRBAS KARNEKS: Vlaisavljević, Karanović 2, Komnenić 2, J. Vojvodić 5, V. Vojvodić 2, Delibašić 1, Stojanović, Bosančić, Lučić, N. Perović 4, Jurakić, >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << Sančanin 2 (2), V. Perović 3, Radulović (23 odbrane, 2 sedmerca), Orbović 3, Milić 2.
KOLUBARA: Protić 3, Trivić, Marković 1, Nenadić 6, Đukić, Tomić 1, Žarković, Milenković, Radić 3, M. Trivić, Radojčić 3, Đorđević (21 odbrana), Radaković, Mitrović 2.
Igrač utakmice: Radule Radulović (Vrbas).
Vrbašani umalo da dožive i drugi poraz u plej-autu. Do 50 minuta gosti iz Lazarevca su imali rezultatsku prednost, a onda kao da su se probudili domaći i serijom 6:1 dolaze do nedostižne prednosti (24:18).
Tako su Vrbašani uknjižili i prva dva boda koja teško da će im biti dovoljna za opstanak.

Nastavak na Sportski Žurnal...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.