Kategorije
Vaš glas
U fokusu
Regioni
Izvori


Kako izgleda to?

Arhiva

Korisnicki servisi

Naši sajtovi

Prijatelji sajta


Radnik "Čistoće" poginuo od strujnog udara  

16.Sep.2009, 15:40, Izvor: S media      Radnik Čistoće poginuo od strujnog udara

Radnik kragujevačkog komunalnog preduzeća "Čistoća" Dejan Stević (35) poginuo je od strujnog udara, potvrdio je direktor tog preduzeća Dragoljub Grujović.

Stević je od ranog jutra, u nekoliko navrata, kamionom razvozio kabasti otpad na deponiju u naselju Grošnica. Negde oko 10 sati usput je svratio do naselja Erdeč i kada je hteo da okrene kamion, vozeći u rikverc kamionom >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << je zakačio kablove od električne energije, koji su potom pali na zemlju.

Stević je, prema izjavama očevidaca, izašao iz kamiona i rukama dohvatio kablove kako bi ih sklonio, kada je i doživeo strujni udar, naveo je Grujović.

Načelnik policijske uprave u Kragujevcu Ivan Djorović rekao je da je policija izvršila uvidjaj kao i da će blagovremeno obavestiti nadležno tužilaštvo o svim detaljima tog nesrećenog slučaja. Dejan Stević je bio oženjen i otac je troje dece.

Nastavak na S media...   
| Pročitaj ovu vest iz drugih izvoraLosa vest 0 Dobra vest 0



Pogledaj prvu stranicu sajta Vesti.rs za najnovije vesti

Dodajte komentar

Anti-SPAM zaštita: koliki je zbir brojeva jedan i dva?
(uneti brojku slovima, na primer: PET)


Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva ovog sajta, već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite kako bi uklonili sporni sadržaj.
Vaši prijatelji prate vesti i preko Facebook-a.
Prikljuci se i ti !