IZRUČEN BIVŠI DEČKO SANI ARMANI
23.Feb.2012, 06:55, Izvor: Kurir
Švajcarska traži Andriju Zarića (36) zbog razbojništva, falsifikovanja i nošenja oružja. Tražilo ga i srpsko pravosuđe
PODGORICA - Izručen!
Andriju Zarića (36) iz Beograda, bivšeg dečka manekenke Sandre Drašković, poznatije kao Sani Armani, crnogorska policija izručila je juče Švajcarskoj!
Zarić je, kako je saopšteno >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << iz Uprave policije, uhapšen u Crnoj Gori jula prošle godine, pošto je za njim bila raspisana poternica Interpola.
- Švajcarska policija tražila je Zarića kako bi bio dovršen postupak koji se protiv njega vodi zbog sumnje da je počinio više krađa. On se tereti i za razbojništva, falsifikovanje, kao i nezakonito nošenje oružja - kaže izvor Kurira iz policije.
Za Andrijom Zarićem, gotovo u isto vreme kad je uhapšen u Crnoj Gori, poternicu je raspisala i Srbija.
- On se nije pojavljivao na suđenjima u Višem sudu u Beogradu, u postupku koji se protiv njega vodi zbog sumnje da je 2005. godine s Vladanom Kontićem Kontom (37), Srđanom Kačavendom (39) i Boškom Racom (34) oteo i mučio Kačavendinog kuma - objašnjava izvor Kurira.
(E. K.)
Nastavak na Kurir...
| Pročitaj ovu vest iz drugih izvora
0
0
Pogledaj prvu stranicu sajta Vesti.rs za najnovije vesti
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva ovog sajta, već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite kako bi uklonili sporni sadržaj.
Vaši prijatelji prate vesti i preko Facebook-a.
Prikljuci se i ti !