LUDI TIKET (-), subota, 15.466.464 dinara: Kad promašaj naplatiš sa 300.000 dinara!

Izvor: MozzartSport.com, 01.Okt.2016, 10:22   (ažurirano 02.Apr.2020.)

MOZZARTOV igrač čekao prelaz 1-1&3+ na utakmici Cvole - Den Hag (2:1), ali na poluvremenu nije bilo golova

Teško je pronaći prave reči za ovakav ludi tiket. MOZZARTOV igrač iz Požarevca sastavio je fantastična četiri para sa kvotom 5.054 i na uplaćenih 3.000 dinara čekao dobitak od 15.466.464 dinara, a pao je samo zbog prelaza 1-1&3+ na utakmici Cvole - Den Hag.

Za sve je krivo prvo poluvreme >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << na ovoj utakmici, koje je okončano rezultatom 0:0, a da stvari budu još teže po MOZZARTOVOG igrača, domaćin je utakmicu rešio u svoju korist rezultatom 2:1.

A prvi par na tiketu imao je kvotu 30,00! Prelaz "iz dva u jedan" na utakmici Bodo - Stromsgodset 4:2 (0:1). Zaokružena su i dve kombinazzije 1-1&3+ na mečevima Tondela - Fereira, odnosno Odenze - Arhus, ali nažalost nije i onaj iz Cvolea.

I pored toga, MOZZARTOV igrač je osvojio benefit Naplati promašaj - 100 puta u vrednosti uplate ili 300.000 dinara! A da je pogodio sva četiri para u ukupan dobitak bio bi mu uračunat BONUS od 303.264 dinara.

(FOTO: mozzartbet.com)