Izvor: 025info.rs, 15.Apr.2014, 01:33   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Loše drugo poluvreme uzrok poraza, Kepa i Apa-futsal zamenili pozicije na tabeli

U meču 14. kola Vojvođanske futsal lige, KMF Apa-futsal je u verovatno najlošijoj utakmici od osnivanja doživeo poraz od ekipe Kepa 9 iz Stajićeva rezultatom 5:3 (1:2). Na ovom susretu je izostalo ono što je apatinsku ekipu krasilo u dosadašnjem toku prvenstva a to su borbenost i požrtvovanje. I pored vođstva nakon prvih 20 minuta igre od 2:1, drugo poluvreme je donelo očajnu igru žuto-crnih, što su iskusni domaćini iskoristili i zabeležili potpuno zasluženu pobedu. Strelci za Apa-futsal bili Goran Bačić, Strahinja Delić i Uroš Danić. Da sve bude još gore povredu je obnovio Aleksandar Gladić, te se na njega ne može računati u narednom periodu, dok od ranije nema povredenih Stevice Kuge i Slobodana Marčete. (Tabela preuzeta sa sajta Fudbalskog saveza Vojvodine) U subotu 19. aprila sa početkom u 18 sati Apatinci u okviru 15. kola Vojvođanske futsal lige dočekuju ekipu KMF...