Kategorije
Vaš glas
U fokusu
Regioni
Izvori


Kako izgleda to?

Arhiva

Korisnicki servisi

Naši sajtovi

Prijatelji sajta


Počela izgradnja sigurne kuće u Pančevu  

19.Okt.2010, 12:49, Izvor: YU-Build.rs     

Kamen temeljac za izgradnju sigurne kuće u Pančevu položen je na svečanosti kojoj su prisustvovali najviši zvaničnici lokalne i pokrajinske vlasti. Kamen temeljac su položili predsednik Vlade Vojvodine Bojan Pajtić i gradonačelnica Pančeva Vesna Martinović.

Nastavak na YU-Build.rs...   
Losa vest 1 Dobra vest 0 I drugi pišu o ovome:

KovinEkspres.rs: Položen kamen temeljac za Sigurnu kuću u Pančevu



Odobreno 203 miliona dinara kredita za razvoj  

19.Okt.2010, Izvor: Radio Televizija Vojvodine Odobreno 203 miliona dinara kredita za razvoj

NOVI SAD -
Upravni odbor Fonda za razvoj Vojvodine odobrio je danas 53 kredita u ukupnom iznosu od 203 miliona dinara, saopštio je Pokrajinski sekretarijat za informacije.
Na sednici, kojoj je predsedavao predsednik Upravnog odbora tog fonda i predsednik pokrajinske vlade Bojan Pajtić, odobreni su krediti za poljoprivredu, privredu, izvoz i izgradnju skladišta.
Konkursom...

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine... Losa vest 0 Dobra vest 0



Pogledaj prvu stranicu sajta Vesti.rs za najnovije vesti

Dodajte komentar

Anti-SPAM zaštita: koliki je zbir brojeva jedan i dva?
(uneti brojku slovima, na primer: PET)


Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta YU-Build.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva ovog sajta, već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta YU-Build.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite kako bi uklonili sporni sadržaj.
Vaši prijatelji prate vesti i preko Facebook-a.
Prikljuci se i ti !