LE: Grci kaznili greške Sarajeva

Izvor: BanjalukaLive.com, 01.Avg.2014, 00:26   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Grčki Atromitos nije bio bolji rival od Sarajeva, ali je u četvrtak uveče surovo kaznio dvije greške bordo kluba i odnio pobjedu sa Koševa u prvom meču trećeg pretkola Lige Evrope (1:2). U prvom slučaju pogriješio je u 11. minutu golman Dejan Bandović kada ga je nadskočio Sofoklis Pitanidis poslije centaršuta iz kornera, dok se za drugu postarala odbrana tima Dženana Uščuplića u 75. minutu, pa je Nastos imao vremena da se namjesti i rutinski pospremi loptu u mrežu. Bordo tim je >> Pročitaj celu vest na sajtu BanjalukaLive.com << većim dijelom susreta bio bolji rival, posebno dobru partiju pružio je Banjalučanin Bojan Puzigaća, čiji je jedan dalekometni projektil i završio iza leđa golmana grčke ekipe u 26. minutu, ali su platili danak neiskustvu. Čak su Grci u finišu, mogli da zabilježe i ubjedljiviju pobjedu, međutim četvrtoplasiranom timu Grčke u prethodnoj sezoni po svoj prilici za prolaz dalje biće dovoljan i ovaj trijumf ukoliko se ne dogodi neka senzacija u revanšu na stadionu "Peristeri" u Atini za nedjelju dana. Bordo klub je ostao jedini predstavnik Bosne i Hercegovine u ovom evropskom takmičenju nakon što su u prethodnoj rundi eliminisani Široki Brijeg i Željezničar, a ispao je i prvak mostarski Zrinjski u kvalifikacijama za Ligu šampiona. (MONDO.ba)
Pogledaj vesti o: Grčka

Nastavak na BanjalukaLive.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta BanjalukaLive.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta BanjalukaLive.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.