LŠ: Barsa bez milosti prema vučici, Arsenal ostao u životu (SVI GOLOVI)

Izvor: Vesti-online.com, 24.Nov.2015, 23:47   (ažurirano 02.Apr.2020.)

LŠ: Barsa bez milosti prema "vučici", Arsenal ostao u životu (SVI GOLOVI)

Fudbaleri Barselone pregazili su Romu, dok je Arsenal zadržao šanse da se nađe u osmini finala, u mečevima petog kola Lige šampiona.

Barselona je potvrdila da se nalazi u sjajnoj formi pobedivši 6:1, a taj duel obeležio je i povratak dvostrukog strelca Lionela Mesija na "Nou Kamp".

Arsenal je rezultatom 4:0 dobio zagrebački Dinamo i iskoristio ubedljiv poraz Olimpijakosa u Minhenu (4:0), >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << pa će mu u poslednjem kolu biti potrebna pobeda od dva gola razlike u Atini.

Čelsi je bio siguran u Tel Avivu pobedivši 4:0, kijevski Dinamo je sa 2:0 iznenadio Porto u gostima, dok je Gent pogotkom u 95. minutu preokrenuo u Lionu.

Grupa E:

BATE Borisov - Leverkuzen 1:1 (Gordejčuk 2 - Mehmedi 68)

Barselona - Roma 6:1 (Suarez 15, 44, Mesi 18, 60, Pike 56, Adrijano 77 - Džeko 90+1)

Tabela: Barselona 13, Leverkuzen 5, Roma 5, BATE Borisov 4

Grupa F:

Arsenal - Dinamo Zagreb 3:0 (Ozil 29, Sančez 33, 69)

Bajern - Olimpijakos 4:0 (Daglas Kosta 8, Levandovski 16, Miler 20, Koman 70)

Tabela: Bajern 12, Olimpijakos 9, Arsenal 6, Dinamo Zagreb 3

Grupa G:

Porto - Dinamo Kijev 0:2 (Jarmolenko 35pen, Gonzalez 64)

Makabi Tel Aviv - Čelsi 0:4 (Kejhil 21, Vilijan 73, Oskar 77, Baba 90+1)

Tabela: Čelsi 10, Porto 10, Dinamo Kijev 8, Makabi Tel Aviv 0

Grupa H:

Zenit - Valensija 2:0 (Šatov 15, Dzjuba 74)

Lion - Gent 1:2 (Feri 7 - Milićević 32, Kulibali 90+5)

Tabela: Zenit 15, Gent 7, Valensija 6, Lion 1

GOLOVE SA SVIH UTAKMICA POGLEDAJTE OVDE:

90+5. minut - Šok u Lionu. Kalifa Kulibali u poslednjem minutu za pobedu Genta.

90+1. minut - Abdul Baba trese mrežu Rajkovića za 4:0.

90+1. minut - Iskupio se Edin Džeko. Utešni pogodak za Romu.

82. minut - Penal za Romu. Ipak, Edin Džeko je neprecizan.

77. minut - Čelsi je stigao do trećeg gola, za koji je zaslužan Oskar.

77. minut - Katastrofa "vučice". Barsa vodi 6:0, pogodio je Adrijano posle promašenog penala Nejmara.

73. minut - Čelsi na pragu trijumfa u Tel Avivu. Vilijan je matirao Rajkovića.

70. minut - Bajern je došao do ubedljivih 4:0 protiv Olimpijakosa golom Kingslija Komana.

69. minut - Još jedan gol Aleksisa Sančeza. Arsenal vodi 3:0.

64. minut - Derlis Gonzalez je utišao "Dragao". Sada je 2:0 za Dinamo Kijev u Portu.

60. minut - Pukla je petarda. Barselona golom Mesija vodi 5:0 protiv Rome.

56. minut - Još jedan gol u mreži Rome. Đerar Pike je strelac.

53. minut - Bavarci sa igračem manje. Holger Badštuber je zaradio crveni karton.

44. minut - Potop Rome. Barsa je pred odlazak na veliki odmor povela 3:0 pogotkom Luisa Suareza.

41. minut - Makabi u nastavku sa igračem manje. Tal Ben Haim je isključen zbog grubog starta.

35. minut - Vode Ukrajinci u Portugalu. Andrij Jarmolenko je matirao Ikera Kasiljasa sa bele tačke.

33. minut - Razgoropadio se Arsenal. Već je 2:0, a mrežu je zatresao Aleksis Sasnčez.

32. minut - Gent je izjednačio u Lionu. Danijel Milićević je pogodio.

29. minut - Gol u Londonu, Arsenal je poveo protiv Dinama iz Zagreba. Strelac je Mesut Ozil.

21. minut - Čelsi vodi u Izraelu. Kapitulirao je Predrag Rajković, savldao ga je Geri Kejhil.

20. minut - Silni Bajern. Bavarci su golom Tomasa Milera stekli prednost od 3:0.

18. minut - Već drugi gol Barselone. Lionel Mesi je rastužio Rimljane.

16. minut - Bavarci postižu još jedan pogodak. Levandovski je iskoristio "otpadak" Komana. Sada je 2:0.

15. minut - Barselona vodi 1:0 protiv Rome. Gol je postigao Luis Suarez.

8. minut - Bajern je načeo Grke. Daglas Kosta je zatresao mrežu Olimpijakosa.

7. minut - Lion je poveo protiv Genta. Džordan Feri je strelac.
Pogledaj vesti o: Finale Lige Šampiona

Nastavak na Vesti-online.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.