SERIJA A: Milinković-Savić načeo Sampdoriju u pobedi Lacija (VIDEO)

Izvor: HotSport.rs, 10.Dec.2016, 23:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U meču 16. kola Serije A Lacio je kao gost savladao Sampdoriju 2:1 (2:0), a jedan od junaka bio je mladi srpski reprezentativac.

Lacio je posle poraza u gradskom derbiju od Rome uspeo da se vrati na pobednički kolosek. Nebesko-plavi su na ‘Luiđi Ferariju’ savladali Sampdoriju 2:1.
Igrao se 40. minut kada je Anderson sjajno centrirao, a Sergej Milinković-Savić pogodio za 1:0. Samo pet minuta >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << kasnije novi gol u mreži Sampdorije. Anderson je uposlio Parola, a ovaj pogodio za 2:0.
U drugom poluvremenu ista slika. Lacio je napadao, Sampa se branila. Pravo je čudo kako Lacio preko Imobilea nije povećao prednost. Domaćin je do počasnog gola stigao u 89. minutu golom Šika.
U timu Lacija svih 90 minuta su odigrali Dušan Basta i Sergej Milinković-Savić, dok je Filip Đorđević meč gledao sa klupe.
(Izvor: YouTube/Messi10 Goals)