EP: Poljska posle penala među najboljih 8

Izvor: Radio 021, 25.Jun.2016, 17:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbalska reprezentacija Poljske plasirala se u četvrtfinale Evropskog prvenstva, pošto je danas u Sent Etjenu posle penala eliminisala Švajcarsku.

Nakon 90. minuta rezultat je bio 1:1. Poljska je vodila od 39. minuta pogotkom Jakuba Blaščikovskog, a u 82. je izjednačio Džerdan Šaćiri. U produžecima nije bilo golova, a u penal seriji bilo je 5:4.

Protivnik Poljskoj biće pobednik duela između Portugala i Hrvatske, koji će se igrati večeras od 21h u Lensu.

Autor: agencije

Nastavak na Radio 021...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.