EP: Kadeti na startu poraženi od Italije

Izvor: N1 televizija, 06.Maj.2016, 14:45   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kadetska fudbalska reprezentacija Srbije poražena je na startu Evropskog prvenstva u Bakuu od vršnjaka iz Italije sa 2:1.

"Azuri" su poveli u 9. minutu golom Skamake, a prednost je duplirao Kean u 32. minutu. Gol za "orliće" postigao je Maksimović u 77. minutu.

Imao je srpski tim još nekoliko dobrih šansi da dođe do izjednačenja, ali nisu bili precizni.

U drugom meču D grupe sastaju >> Pročitaj celu vest na sajtu N1 televizija << se Španija i Holandija, a "orlići" sledeći meč igraju 9. maja protiv "furije".

Srbija: A. Popović, J. Popović, Devetak (od 41. min Terzić), M. Ilić (od 56. min Veselinović), Bošnjak, Nikolić (od 72. min Maksimović), Jovanović, Joveljić, Đerlek, S. Ilić, Nj. Petrović.

Nastavak na N1 televizija...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta N1 televizija. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta N1 televizija. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.