Sutra nastavak razgovora sa predstavnicima kompanije “Delta - Zekstra”
22.Apr.2009, 17:37, Izvor: Capital.ba
BANJALUKA, Predsjednik Vlade Republike Srpske Milorad Dodik najavio da će sutra razgovarati sa predstavnicima konzorcijuma 'Delta-Zekstra' u vezi sa daljim tokom privatizacije banjalučke Robne kuće 'Boska'.
Dodik je rekao da je juče telefonom razgovarao sa predstavnicima beogradskog konzorcijuma i da sutra očekuje dolazak njihove delegacije u Banjaluku.
'Naš prioritet su radnici `Boske` i oni imaju alternativu koja...
Nastavak na Capital.ba...
| Pročitaj ovu vest iz drugih izvora
0
0
Pogledaj prvu stranicu sajta Vesti.rs za najnovije vesti
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Capital.ba. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva ovog sajta, već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Capital.ba. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite kako bi uklonili sporni sadržaj.
Vaši prijatelji prate vesti i preko Facebook-a.
Prikljuci se i ti !