Bizari zaustavio Milan, remi u Veroni

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 01.Mar.2015, 00:27   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Kjeva i Milana odigrali su večeras nerešeno u Veroni 0:0 u prvom meču 25. kola italijanske Serije A.

Milan je nastavio sa promenljivim rezultatima u šampionatu i novim remijem smanjio šanse da naredne sezone zaigra u nekom od evropskih takmičenjima.

Izabranici trenera Filipa Inzagi bili su bolji rival na stadionu Bentegodini, ali nisu iskoristili nekoliko veoma povoljnih šansi. Pre svih Matija Destro pošto je već u prvom poluvremenu mogao da postigne >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << dva gola.

Junak utakmice je svakako golman Albano Bizari koji je odlično odbranio pokušaje Destra, Bonere i Ćerćija, dok je Keisuke Honda pogodio prečku.

Nekadašnji reprezentativac Srbije Ivan Radovanović je za "Leteće magarce" ušao u 82. minutu umesto Valtera Birse.