Nevreme u Vlasotincu, poplavljeno 100 kuća
24.Avg.2009, 22:45, Izvor: Blic
Oko 100 kuća u nižim predelima Vlasotinca poplavljeno je večeras tokom jakog pljuska praćenog gradom, izjavio je predsednik opštine Vlasotince Srđan Šušulić.
Šušulić je rekao da je voda, koju nije mogla da prihvati kanalizacija, ušla u podrume i kuće u desetak vlasotinačkih ulica.
"Na terenu su predstavnici štaba za vanredne situacije sa vatrogascima >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << iz Vlasotinca i Leskovca koji sa desetak pumpi ispumpavaju vodu iz dvorišta i kuća. Još ne znamo kolika je materijalna šteta", naveo je Šušulić.
Nevreme sa jakim pljuskom i grmljavinom zahvatilo je i Leskovac oko 18:30 i trajalo je dva sata.
Nastavak na Blic...
| Pročitaj ovu vest iz drugih izvora
0
0
Pogledaj prvu stranicu sajta Vesti.rs za najnovije vesti
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva ovog sajta, već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite kako bi uklonili sporni sadržaj.
Vaši prijatelji prate vesti i preko Facebook-a.
Prikljuci se i ti !