Ubedljiva pobeda Zvezde, uz crveni karton i duži prekid

Izvor: RTS, 28.Avg.2016, 13:56   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Crvena zvezda pobedila u Novom Pazaru sa 4:1. Posle teške povrede golmana domaće ekipe i crvenog kartona za Predraga Sikimića, navijači zasuli topovskim udarima i stolicama klupu Crvene zvezde. Posle gotovo 20 minuta, meč je nastavljen, a Zvezda je i sa igračem manje ubedljivo slavila.

Crvena zvezda je lagano došla do pobede >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << u Novom Pazaru.
Prvo je kapiten Aleksandar Luković doneo prednost beogradskom timu, pošto je bio precizan sa bele tačke.
Petar Orlandić je udvostručio prednost u 33. minutu, nakon greške protivnika, i satim rezultatom se otišlo na odmor.
Međutim, nastavak meča, iako je u njemu viđeno tri gola, ostaće upamćen, nažalost, po nefudbalskim dešavanjima.
U duelu Predraga Sikimića i golmana Novog Pazara Mladena Živkovića, napadač Crvene zvezde je kopačkom zakačio po licu protivnika.
Ispostavilo se da je Živković ozbiljnije povređen, pa je kolima hitne pomoći odvezen sa stadiona.
Sikimić je dobio direktan crveni karton, a prilikom izlaska sa terenea navijači su zasuli njega i klupu Crvene zvezde topovskim udarima i stolicama.
Posle gotovo 20 minuta, meč je nastavljen, a Zvezda je rutinski, iako je imala igrača manje na terenu, okončala utakmicu.
Prvo je Džon Ruiz zatresao mrežu, a onda je malo radosti domaćim navijačima doneo Anid Travančić, koji je preciznim udarcem savladao Kahrimana za 3:1.
Konačan rezultat postavio je Dušan Anđelković snažnim udarcem u posledim momentima meča.
Ovako je protekao meč u Novom Pazaru:
19.00 - Kraj meča.
18.55 - GOOL! Anđelković je pogodio za 4:1.
18.52 - GOOL! Domaćin smanjuje na 1:3, Anid Travančić je postigao gol
18.45 - GOOL! Džon Ruiz postiže treći pogodak za Zvezdu.
18.40 - Nastavljen je meč u Novom Pazaru.
18.20 - Prekid u Novom Pazaru. Sikimić je dobio crveni karton jer je, čini se, nenamerno, povredio protivničkog golmana. Mladen Živković je kolima hitne pomoći odvezen sa stadiona. Navijači su počeli da bacaju stolice na teren, sudija je prekinuo meč dok se situacija ne smiri.
18.05 - Počelo je drugo poluvreme...
17.48 - Poluvreme u Novom Pazaru.
17.33 - GOOL! Zvezda vodi sa 2:0 protiv Novog Pazara. Strelac je Orlandić u 33. minutu.
17.25 - GOOL! Zvezda vodi sa 1:0. Luković je bio precizan sa bele tačke
17.24 - Penal za Crvenu zvezdu. Start Stanojevića nad Kangom sudija je okarakterisao kao najstrožu kaznu.
17.00 - Počeo meč između Novog Pazara i Crvene zvezde.
Pogledaj vesti o: Subotica