UŽIVO: Crvena zvezda - Radnički (N) 2:0 (54. minut)! Milijaš zakucava Nišlije

Izvor: Vesti-online.com, 09.Avg.2014, 21:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Golovima kapitena Nenada Milijaša u 43. i drugom minutu sudijske nadoknade prvog poluvremena Crvena zvezda vodi 2:0 protiv niškog Radničkog u prvom kolu Jelena Super lige.

Nenad Milijaš i ove sezone kao kapiten predvodiće crveno-bele (Foto: Arhiva)

Zvezda u proteskle četiri sezone nijednom nije pobedila u prvom kolu, tako da će izabranici Nenada Lalatovića da igraju i protiv tradicije. >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << Nišlije od ove sezone predvodi stari trenerski "vuk" Dragoslav Stepanović.

50. minut - Inicijativa Zvezde i u nastavku utakmice.

46. minut - Počelo je drugo poluvreme.

45+3. minut - Zavšeno je prvo poluvreme. Zvezda vodi 2:0 zahvaljujući golovima Nenada Milijaša

45+2. minut - GOOOOL - Opet Milijaš iz slobodnog udarca sa 25 metara. Grešlka Filipovića, koji je loše procenio loptu.

43. minut - GOOOOL - 1:0 za Zvezdu.  Kapiten Nenad Milijaš je šutirao sa 25 metara, a lopta je zakačila defanzivca Radniičkog Ljubinkovića i prevarila Filipovića.

40. minut - Najbolju šansu na utakmici propustio je Rakić. Ljubinković je spasio gol. Opet je Lazović dobro prodro po desnoj strani.

39. minut - Rakić je pokušao, ali šutirao je iznad gola. Sjajna asistencija Darka Lazovića.

36. minut - Vukan Savićević je odlično šutirao sa ivice šesnaesterca, ali je Filipović opet siguran.

34. minut - Pečnik je odlično šutirao, ali je dobro intervenisao Filipović.

33. minut - Smušena intervencija golmana Nišlija Filipovića i odbramebnih igrača Radničkog, ali Lazić nije to iskoristio. Ostaje bez golova.

30. minut - Nema uzbuđenja na Marakani.

26. minut - Na severnoj tribini je i doskorašnji ljubimac "Delija", golman Boban Bajković.

22. minut - Pao je Nejc Pečnik, ali ništa od penala. Mažić odmahuje rukom.

19. minut - Milijaš je hteo da uposli Rakića, ali je Filipović stigao pre napadača crveno-belih.

18. minut - Pao je ritam u poslednjih nekoliko minuta. Igra se na sredini terena.

14. minut - Dobar pokušaj Lazovića, ali je golman Nišlija Filipović bio oprezan i zaustavio loptu.

11. minut - Lazović je pao u šesnaestercu, ali ništa od jedanaesterca.

8. minut - Otvorena utakmica na startu. Nišlije nisu došle da se brane.

5. minut - Šansa za Zvezdu posle prodora Lazovića, ali je Kovačević bio kratak.

3. minut - Pečnik šutira, ali nema promene rezultata.

2. minut - Kakva šansa za Nišlije, ali je Rajković bio brži od Batiohe. Veliki kiks odbrane Zvezde.

1. minut - Utakmica je počela. Na Marakani se okupilo više od 20.000 gledalaca.  I Nišlije će imati podršku od 200-300 navijača.

SASTAVI TIMOVA

CRVENA ZVEZDA: Rajković, Petković, Pavićević, Lazić, Mijailović, Kovačević, Milijaš, Lazović, Savićević, Pečnik, Rakić.

RADNIČKI (N): Filipović, Lazarevski, Đorđević, Ljubinković, Pavlović, Ćulum, Kolarević, Jovanović, Batioha, Punoševac, Pejčić.