UŽIVO: Crvena zvezda - Radnički (N) 0:0 (20. minut)!

Izvor: Vesti-online.com, 09.Avg.2014, 20:53   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Crvene zvezde odbranu titule počinju protiv niškog Radničkog na Marakani. Očekuje se spektakl jer su "Delije" pozvale na slavlje povodom prošlosezonske titule. Debitant na klupi crveno-belih Nenad Lalatović neće moći da računa na devetoricu pojačanja što će umnogome da oteža posao beogradskom timu. Ostanite uz portal Vestionline i saznajte iz minuta u minut dešavanja sa našeg najvećeg stadiona. >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com <<

Nenad Milijaš i ove sezone kao kapiten predvodiće crveno-bele (Foto: Arhiva)

Zvezda u proteskle četiri sezone nijednom nije pobedila u prvom kolu, tako da će izabranici Nenada Lalatovića da igraju i protiv tradicije. Nišlije od ove sezone predvodi stari trenerski "vuk" Dragoslav Stepanović.

18. minut - Pao je ritam u poslednjih nekoliko minuta. Igra se na sredini terena.

14. minut - Dobar pokušaj Lazovića, ali je golman Nišlija Filipović bio oprezan i zaustavio loptu.

11. minut - Lazović je pao u šesnaestercu, ali ništa od jedanaesterca.

8. minut - Otvorena utakmica na startu. Nišlije nisu došle da se brane.

5. minut - Šansa za Zvezdu posle prodora Lazovića, ali je Kovačević bio kratak.

3. minut - Pečnik šutira, ali nema promene rezultata.

2. minut - Kakva šansa za Nišlije, ali je Rajković bio brži od Batiohe. Veliki kiks odbrane Zvezde.

1. minut - Utakmica je počela. Na Marakani se okupilo više od 20.000 gledalaca.  I Nišlije će imati podršku od 200-300 navijača.

SASTAVI TIMOVA

CRVENA ZVEZDA: Rajković, Petković, Pavićević, Lazić, Mijailović, Kovačević, Milijaš, Lazović, Savićević, Pečnik, Rakić.

RADNIČKI (N): Filipović, Lazarevski, Đorđević, Ljubinković, Pavlović, Ćulum, Kolarević, Jovanović, Batioha, Punoševac, Pejčić.