UŽIVO: Crvena zvezda - Novi Pazar 2:0 (83. minut)! Opet Rakić

Izvor: Vesti-online.com, 20.Sep.2014, 20:43   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Golovima Đorđa Rakića u 14. i 54. minutu, Crvena zvezda vodi 2:0 protiv Novog Pazara u šestom kolu Jelen Super lige.

Nejc Pečnik, prvotimac Crvene zvezde (Foto: Arhiva)

Iako je pocrveneo u Kruševcu, Nenad Lalatović će voditi tim  sa Marakane.

82. minut - Crveno-beli

72. minut - Mijić je pokušao iz daljine, ali odličan je bio Rajković.

64. minut - Poslednjih pola sata u Zvezdi >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << će igrati debitant Aleksandar Katai.

62. minut - Zvezda je malo stala na loptu, Novi Pazar bezopasan u drugom poluvremenu.

54. minut - GOOOL - Vodi Zvezda 2:0, opet je strelac Đorđe Rakić. Zečević je pogrešio, lopta je stigla do Rakića, koji je šutirao sa 16 metara. Na putu do mreže zakačila je Tintora i uz puno sreće, crveno-beli imaju sigurno vođstvo.

53. minut - Pečnik i Mijailović imali su šanse za 2:0, ali je Zečević dobro intervenisao.

52. minut - Miloš Bosančić je pokušao iz daljine, ali preko gola.

46. minut - Počelo je drugo poluvreme. Umeso Savićevića u igri je Makedonac Avramovski. Bakljada "delija" na startu.

45+1. minut - Kraj prvog poluvremena. Vodi Zvezda 1:0.

44. minut - Gužva u šesnaestercu gostiju, ali Rakić nije uspeo da ubaci loptu u mrežu.

43. minut - Novi pokušaj Đorđevića iz daljine. Novi Pazar ravnopravan rival poslednjih 20 minuta.

40. minut - Darko Lazović je šutirao sa 20 metara, ali je Zečević odbio loptu.

39. minut - Novi Pazar bolji rival u poslednjih desetak minuta.

37. minut - Pečnik pokušava, ali traljav šut sa ivice šesnaesterca.

36. minut - Novi Pazar sve opasniji. Jeftović je pokušao iz daljine.

34. minut - Đorđević je imao odličnu šansu za Novi Pazar, ali je šutirao pored gola.

30. minut - Lazović je bio u šansi, ali je loše centrirao, pa nije bilo opasnosti po gol Zečevića.

28. minut - Miloš Bosančić je pogodio stativu posle šuta glavom. Nema sreće nekadašnji igrač Partizana jer je i u Kruševcu pogodio okrvir gola.

22. minut - Ragipović je pokušao iz daljine, ali je siguran bio Rajković.

14. minut - GOOOL - Crvena zvezda vodi golom Đorđa Rakića. Nejc Pečnik je šutirao iskosa sa leve strane, ali je lopta došla do napadača crveno-belih kome nije bilo teško sa sa nekoliko metara matira golmana Zečevića.

13. minut - Nema uzbuđenja na Marakani. Zvezda napada, ali jalovo.

7. minut - Kovačević pokušava iz daljine, Zečević je odbio loptu, a Mijailović nije uspeo da postigne pogodak. Šutirao je daleko iznad gola iz izgledne situacije.

6. minut - Zvezda ima inicijativu, ali nema prilika pred golom Pazaraca.

1. minut - Utakmica je počela. Od prvog minuta u timu Crvene zvezde je Miloš Bosančić, koji će debitovati za Zvezdu na Marakani.

CRVENA ZVEZDA: Rajković, Petković, Pavićević, Lazić, Mijailović, Kovačević, Savićević (od 46. Avramovski), Bosančić, Lazović, Pečnik (od 63. Katai), Rakić (od 74. Despotović).

NOVI PAZAR: Zečević, Đorđević, Mijić, Hadžibulić, Kecap (od 59. Vidaković), Rusmir, Vuković, Ragipović, Jevtović (od 69. Obrovac), Udovičić, Tintor.
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda

Nastavak na Vesti-online.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.