UŽIVO: Crvena zvezda - Čukarički 3:1 (48. minut)

Izvor: Vesti-online.com, 12.Apr.2014, 21:11   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Posle prvih 45 minuta, Zvezda vodi 2:1 golovima Darka Lazovića u trećem i 43. minutu, dok je izjednačujući pogodak za Čukarički postigao Mandić posle greške štopera crveno-belih Dejana Kelhara.

Efikasan: Darko Lazović dva puta je matirao golmana Čukaričkog (Foto: Arhiva)

48. minut – Mrđa pada u šesnaestercu – PENAL za Zvedu! Lazoviće je siguran sa bele tačke. Het-trik Lazovića - 3:1.

47. minut – Šansa za >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << Zvezdu - Kasalica i Kovačevič nisu uspeli da postignu gol.

46. minut - Počelo je drugo poluvreme. Na Marakani je pristuno 17.380 gledalaca.

45+1. minut – Sudija je odsvirao kraj poluvremena. Vodi Zvezda 2:1.

45. minut – GOOOOL – Lazović opet postiže gol za Zvezdu – 2:1. Pečnik je dodao loptu Lazoviću, koji efektno ponovo matira golmana Ristića.

44. minut – Mrđa i Ninković se nisu snašli u šesnaestercu gostiju. Zvezdu je trgao izjednačujući gol gostiju.

42. minut – GOOOOOL – Greška Kelhara, Mandić izjednačuje rezultat - 1:1.

39. minut – Dobar šut Milijaša, siguran je bio golman gostiju Ristić. Korner za Zvezdu, ali ostaje 1:0. Šansu je imao i Kasalica, ali ništa od gola.

39. minut – Pečnik centrira, ali je Dragan Mrđa neprecizan. Čukarički ima 56 odsto posed lopte.

38. minut – Šansa za Čukarički, Srnić šutira preko gola. Čukarički sve opasniji.

29. minut – Šansa za Zvezdu, Mrđa slabo reaguje na odličan centaršut Lazovića. Ostaje 1:0.

25. minut – Bez prave prilike za gol, igra se na sredini terena. Igrači Čukaričkog imaju više loptu u nogama.

15. minut – Posle furioznog početka meča, Zvezda je malo stala, Čukarički sve opasnije napada.

3. minut – GOOOOOL - Pavlović greši, Darko Lazović dovodi Zvezdu u vođstvo.

1. minut – Kasalica je bio u šansi, ali ostaje 0:0. Zvezda