UŽIVO: Cedevita - Crvena zvezda 40:48 (23. minut)! Opet furiozni crveno-beli

Izvor: Vesti-online.com, 24.Nov.2014, 22:38   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U drugom poluvrmenu preokret Zvezde protiv Cedevite, posle vezanih poena Blažiča i Cirbesa.

Najteže iskušenje u dosadašnjem delu sezone u ABA ligi: Branko Lazić

Crveno-beli su nepobedivi ove sezone, dok su iazbranici Jasmina Repeše, posle dva startna poraza, ostvarili šest trijumfa.

23. minut - Vilijams za plus 8 Zvezde - Amerikanac imao osam ponea i isto toliko asistencija. Pilepić postiže treću trojku - >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << 43:48. Sedadm poena Blažiča za +7 Zvezde.

22. minut - Cirbes za +4 Zvezde - 44:40. Novi poeni Cirbesa, posle sjajne asistencije Vilijamsa.

21. minut -Trojka Jake Blažića za novo vođstvo Zvezde. Novi poeni Slovenca 38:41.

20. minut - Luka Mitrović sa linije slobdnih bacanja smanjuje na samo 36:35. Gordić povećava na 38:35. Zvezda ima poslednji napad. Vilijams s alinije slobodnih bacanja postavlja konačan rezultat prvog poluvremena - 38:36.

19. minut - Odličan prodor Dženkinsa. Delaš vraća plus 6. Druga trojka Lazića - 36:33.

18. minut - Nova tehnička greška za Zvezdu, čak treća. Ovaj put je dobio Marjanović. Cedevita na plus 6 - 34:28.

17. minut - Delaš za rekordnih +5 domaćina - 31:26.

16. minut -Bilan siguran sa linije slobodnib bacanja - 26:24. Ramljak za +4 Cedevite - 28:24. Vilijams postiže peti poen, 28:26.

14. minut - Prvi poeni Dženkinsa. Zvezda opet vodi - 24:23.

13. minut - Rastrzana igra Zvezde. Ni domaćin ne blista.

12. minut - Očajna igra Zvezde u napadu, bez rešenja za pokretljivu odbranu domaćina. Trojka Viijamsa u pravi čas. Ukić vraća plus 3 Cedeviti - 23:20.

11. minut - Zupčić za prvo vođstvo Cedevite. Novi poeni Zupčića za 21:17. Radonjć mora da traži tajm-aut.

10. minut - Tehnička greška za Dejana Radonjića zbog prigovora. Bilan je imao tri bacanja i sva je iskoristio. Samo dva razlike za Zvezdu. Ramljak sa linije slobodnih bacanja prvi put izjednačuje rezultat - 17:17. Prva četvrtine bez pobednika 17:17. Zvezda vodila 11:0, ali onda stala.

9. minut - Odličan prodor Kalinića za 16:9 za Zvezdu. Druga trojka Pilepića, koji drži priključak za crveno-belima.

8. minut - Zvezda već pet minuta bez koša iz igre. Trojka Pilepića za samo minus tri - 9:12. Mitrović prekida Zvezdin post posle koša iz teške situacije.

6. minut - Tehnička greška Kaliniću zbog simuliranja. Mitrović postiže prvi poen na susretu.

5. minut - Poeni Pilepića za smanjenje rezultata - 5:11.

4. minut - Trojka Lazića za 0:9. Zakucavanje Dangubića za 0:11. Arapović vraća trojku, prvi poeni domaćina posle skoro četiri minuta igre.

3. minut - Sjajna asistencija Vilijamsa ka Tejiću za 0:6. Jasmin Repeša je već zatražio tajm-aut. Domaćin nije iskoristio prva četiri napada na meču.

2. minut - Dangubić za 4:0 Zvezde.

1. minut - Prvi poeni Marjanovića na meču.

Dvorana u Zagrebu nije puna. Oko 2.000 gledalaca došlo je da prati derbi ABA lige. Domaćin je raširio transparent "Stop nasilju" i odao minut ćutanja ubijenom navijaču Crvene zvezde Marku Ivkoviću. Igrači Zvezde igraju sa crnim florom.

CEDEVITA: Mazalin, Zubčić, Ramljak, Pilepić, Baboć, Delaš A, Žganec, Bilan, Delaš M, Gordić, Ukić, Tomas, Arapović.

CRVENA ZVEZDA: Vilijams, Rebić, Dangubić, Mitrović, Lazić, Blažič, Kalinić, Marjanović, Tejić, Dženkins, Cirbes.

Nastavak na Vesti-online.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.