ZVEZDIN KORAK UNAZAD NA PUTU KA TOP 8 Crveno-beli izgubili od Barselone, u problemu posle 13. poraza

Izvor: Kurir, 24.Mar.2017, 21:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

.

Uskoro opširnije

TOK MEČA:

Četvrta četvrtina:

38 minut - 65:54 - Perperoglu, pa Koponen vezuju pet poena

37 minut - 60:54 - Neverovatna trojka Gudurića

35 minut - 58:51 - Serija Zvezde 6:0 Domaći trener traži minut odmora

32 minut - 58:45 - Još dve trojke Barse (Erikson i Perperoglu), čiji igrači su ubacili ukupno 11 šuteva van linije 6,75 i to iz 23 pokušaja
31 minut - 52:45 - Mitrović smanjuje zaostatak

Treća četvrtina - 52:43:

30 minut - 52:43 - Trojka Dangubića, vraća Zvezdu u život Crveno-belima je ovo tek četvrta trojka iz 20 pokušaja

28 minut - 50:36 - Prednost domaćina raste zahvaljujući trojkama - ponovo je precizan Koponen

26 minut - 47:34 - Igrače Barse hoće trojke, pogaša i Oleson

26 minut - 44:32 - Posle nesportske lične greške crveno-belih, Vezenkov daje oba bacanja, ali Barsa promašuje sledeći napad

24 minut - 42:31 - Trojka Klavera za prvo dvocifreno vođstvo

23 minut - 39:31 - Perperoglu je nezaustavljiv na početku treće deonice, vodi Barsu na maksimalnih "plus osam" Radonjić traži tajm-aut

23 minut - 37:31 - Posle dva promašena bacanja Tompsona, Perperoglu na drugoj strani ubacuje trojku

22 minut - 34:31 - Drugo poluvreme počelo je poenima Perperoglua i Dženkinsa

Druga četvrtina - 32:29:

20 minut - 32:29 - Navaro pogađa dva bacanja

20 minut - 30:29 - Simonovićeva trojka preko ruke rivala iz ćoška!

18 minut - 30:26 - Volters nastavlja da solira, sada i poentira

17 minut - 30:24 - Na tačno dva minuta do kraja prvog poluvremena Rajs realizuje kontru za "plus šest", što je najveća prednost do sada Radonjić odmah reaguje tajm-autom

16 minut - 27:22 - Još jedna trojka domaćina, pogađa je Perperoglu

15 minut - 22:20 - Zvezda ima mnogo problema u organizaciji igre

14 minut - 22:20 - Zakucavanje Bjelice!

13 minut - 22:18 - Perperoglu vodi Barsu na "plus četiri"

12 minut - 20:18 - I Koponen precizan van linije 675

Prva četvrtina - 17:18:

10 minut - 17:18 - Koponen je bio oba puta precizan sa linije penala, ali je Volters poentirao u poslednjem napadu, tek da Zvezda prvu deonicu završi sa vođstvom

10 minut - 15:16 - Trojka Voltersa! Zvezda opet vodi

8 minut - 13:13 - Mitrović je raspoložen, donosi izjednačenje

5 minut - 11:9 - Trojka Vezenkova, druga večeras

5 minut - 8:9 - Skok u napadu i poeni za vođstvo Mitrovića

4 minut - 8:7 - Evo i prve Zvezdine trojke - Lazić

3 minut - 8:4 - Oleson na jednoj, pa Dženkins na drugoj strani ubacuju dvojke

2 minut - 6:2 - Posle prve, odmah i druga trojka domaćina - Vezenkov

2 minut - 3:2 - Prva trojka večeras - Rajs

1 minut - 0:2 - Mitrović je prvi strelac na meču

1 minut - Utakmica je počela

21:00 - Minut ćutanja

Minut ćutanja u čast nekadašnjeg predsednika Barselone Agustija Montala, koji je preminuo pre nekoliko dana

SASTAVI:

BARSELONA: Manford, Rajs, Klaver, Navaro, Vezenkov, Kuruks, Erikson, Dijan, Oleson, Koponen, Renfro, Perperoglu

CRVENA ZVEZDA: Volters, Tompson, Dangubić, Mitrović, Lazić, Dobrić, Simonović, Dženkins, Gudurić, Jović, Kuzmić, Bjelica

20:47 - Na tribinama 50-ak Delije

Oko 50 navijača Crvene zvezde stiglo je na tribine "Blaugrane"

20:41 - Porazi u prošlom kolu

Oba večerašnja rivala su u prošlom kolu, u sredu, doživeli poraze Barsa je glatko pukla od Reala u Madridu (69:85), dok je Zvezda posle drame i produžetka izgubila od Olimpijakosa u Beogradu 64:66

20:37 - Crveno-beli slavili u Beogradu

Zvezda je dobila prvi ovosezonski meč sa Barsom U Beogradu je bilo 76:65

20:35 - Jović se zagreva!

Crvena zvezda bi mogla da bude jača za plejmejkera Stefana Jovića! Posle nekoliko propuštenih mečeva zbog povrede leđa, Jović se zagreva za duel sa Barselonom!

20:30 - Barsa desetkovana

Barselona večeras igra bez suspendovanog Ante Tomića, koga je Evroliga kaznila jednim mečom zabrane igranja zbog udaranja košarkaša Reala Džejsija Kerola Zbog povreda nema ni Lavala, Doelmana, Ribasa i Faveranija

Autor: Kurir sport
Pogledaj vesti o: Evroliga

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.