Poraz Zvezde u Berlinu, kao u Atini

Izvor: OkRadio.rs, 27.Mar.2015, 00:09   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Košarkaši Crvene zvezde izgubili su 73:68 od Albe u Berlinu u 12. kolu E grupe Top 16 faze Evrolige. Zvezda sada ima tri pobede i 12 poraza, dok ekipa Saše Obradovića sa skorom 6-6 i dalje ima šanse za prolaz u narednu fazu. Slično kao i u meču sa Panatinaikosom u Atini, Zvezda je rano zaostala, gubila je i sa 19 razlike početkom drugog poluvremena, uspela je da se vrati, ali ne i da potpuno preokrene. Zvezda je u Berlinu igrala bez Branka Lazića i Marka Tejića, a posle pet minuta ostala je i bez Markusa Vilijamsa, koji je...
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda